Blog

Príbehy výdajných miest – Master TeleCom, Vrútky

29. 6. 2022, 9:15

Dnes sa nachádzame v centre Vrútok a vezmeme vás na jedno z našich ďalších výdajných a podacích miest. Nahliadnite do zákulisia Master TeleCom, ktorá je na trhu už 32 rokov! Vybavíte si u nich nie len zásielku📦, ale aj digitálnu televíziu, internet či kamerové a bezpečnostné systémy.

Na Slovensku máme v súčasnosti viac ako 1 900 výdajných, podacích miest a Z-BOXov a my vás necháme nahliadnuť do zákulisia týchto krásnych miest s príbehom. Objavíte rôzne kúty našej krajiny, načerpáte informácie z najrôznejších oborov a tiež sa dozviete, čo prináša malým podnikateľom spolupráca s Packetou.

Pokiaľ chcete, aby sa aj vaše výdajné a podacie miesto objavilo v našom seriáli, kontaktujte nás prosím e-mailom na pribehy@packeta.sk a možno prídeme natáčať práve k vám.

Výdajné a podacie miesta Packety sú častokrát na rôznych zaujímavých miestach. Ak by ste tam nešli po svoju zásielku, možno by vám ani nenapadlo vojsť dovnútra. Niekde vám zásielku odovzdá nadšený skateboardista, niekde milá pani v pekárni, ktorá predáva to najlepšie a najvoňavejšie pečivo v okolí, inde to môže byť zberateľ umeleckých kúskov.


Zdieľať:

Rubriky