Doručenie zásielky
Aké sú možnosti?

Vyberte si hneď z niekoľkých možností doručenia zásielok, ktoré vám Packeta ponúka.

Doručenie na adresu

Zásielku vám doručíme priamo na zadanú adresu či už domov, alebo napríklad aj do práce. O dni a čase doručovania vás budeme vopred informovať.

Doručenie na výdajné miesto

Nechcete čakať na kuriéra? Vyzdvihnite si zásielku na jednom z našich viac než 1300 výdajných miest. Vyberte si to, ktoré máte po ruke a pre zásielku si sem odskočte vtedy, keď budete mať čas.

Doručenie do Z-BOXu

Z-BOX je samoobslužné výdajné miesto, ktoré je otvorené 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Zásielku si tu vyzdvihnete bezkontaktne, a to pokojne aj uprostred noci. Z-BOX otvoríte prostredníctvom mobilnej aplikácie Packeta.

Ako to funguje

01

V e-shope si pri dokončovaní objednávky vyberte ako spôsob doručenia tovaru Packetu. Ak preferujete doručenie na výdajné miesto, vyberte v zozname to, ktoré máte v blízkosti. Hľadať môžete napríklad pomocou PSČ.

02

Akonáhle nám e-shop (odosielateľ) odovzdá tovar do prepravy, pošleme vám e-mail s trasovacím číslom. Cestu vašej zásielky tak môžete sledovať online na našej webovej stránke alebo v mobilnej aplikácii Packeta.

03

Po doručení zásielky na vami zvolené výdajné miesto vám pošleme SMS a e-mail s heslom. Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť. Pri voľbe doručenia na adresu vás bude vopred kontaktovať náš kuriér.

Nájdite si najbližšie
výdajné miesto

Máme najširšiu sieť výdajných miest na Slovensku a v Českej republike. Na Slovensku nájdete naše výdajné miesta už vo všetkých obciach nad 3000 obyvateľov.

Výdajné miesta
1422
Výdajné miesta Na Slovensku
200+
Z-BOXy na Slovensku
5799
Výdajné miesta v Česku
1269
Z-BOXy V Česku
806
Výdajné miesta v Maďarsku
14
Z-BOXy v Maďarsku

4 dôvody, prečo zvoliť doručenie cez Packetu

Rýchlo a pohodlne

Nečaká vás žiadne preukazovanie totožnosti ani kontrola občianskeho preukazu. Pri prevzatí zásielky na výdajnom mieste stačí oznámiť heslo z SMS alebo mobilnej aplikácie Packeta. Nič viac.

Platba v hotovosti aj platobnou kartou

Dobierku za zásielku môžete zaplatiť v hotovosti, bezkontaktne pomocou platobnej karty alebo vopred v našej mobilnej aplikácii Packeta.

Predĺženie úložnej doby zásielky

Neviete, čo skôr a lehota pre vyzdvihnutie zásielky sa kráti? Dajte nám vedieť a my vám dobu uloženia zadarmo predĺžime až na 21 dní. Prípadne tak môžete urobiť aj sami v našej mobilnej aplikácii Packeta.

Skontrolovať a vrátiť

Priamo na výdajnom mieste môžete rýchlo skontrolovať, či tovar dorazil v poriadku a v prípade potreby môžete zásielku rovno vrátiť.

Pohyb vašej zásielky môžete sledovať online

Už sme zásielku prebrali od e-shopu? Kedy bola odbavená na depe? Vďaka trasovaniu vždy viete, kde sa vaša zásielka práve nachádza. Sledujte jej cestu!
tracking

    Otázky a odpovede