Blog

Aktuálne informácie o dopravcoch

25. 5. 2022, 13:03

Vážení klienti,

aj keď robíme maximum pre zabezpečenie najlepšej kvality prepravy vášho tovaru, niekedy nastanú nepredvídané situácie, ktorým nevieme zabrániť.

Či už ide o extrémne počasie, meškanie zásielok či sezónne príplatky, nižšie nájdete všetky dostupné informácie o aktuálnych opatreniach našich prepravných partnerov v zahraničí.

Posledná úprava 25. 5. 2022, 15:00
Krajina Dopravca Aktuálne informácie
Ukrajina Vzhľadom k aktuálnemu vývoju udalostí na Ukrajine vám žiaľ od 24. 2. 2022, nemôžeme zaistiť doručovanie zásielok ani ich vrátenie späť na Slovensko. Preto až do odvolania uzatvárame v systéme možnosť podať zásielky na Ukrajinu. Je vaša zásielka už na ceste? Všetky zásielky, ktoré máme ešte v našej sieti, budú vrátené späť. K zásielkam, ktoré už boli odovzdané externým prepravcom k doručeniu na Ukrajine, sa snažíme získať maximum informácií o ich aktuálnom stave. Celú situáciu neustále sledujeme a o všetkých aktualitách vás budeme obratom informovať. V prípade pozitívnej zmeny podmienok pre doručovanie samozrejme možnosť posielania zásielok na Ukrajinu obnovíme. Ďakujeme za pochopenie.
Rusko Upozorňujeme, že doručovanie zásielok do Ruska je až do odvolania pozastavené.
Nemecko S účinnosťou od 31. mája 2022 ukončujeme spoluprácu s nemeckým dopravcom GLS. Ako náhradu sme pre vás spustili nového nemeckého dopravcu — DPD, a to v rámci služby DE Doručenie na adresu HD.
Francúzsko Colissimo Pri zásielkach doručovaných na adresu cez francúzskeho dopravcu Colissimo môžete využívať službu doručenie oproti podpisu aj v našej klientskej sekcii.
Maďarsko Maďarská pošta K 30. 4. 2022 sme ukončili spoluprácu s Maďarskou poštou. Viac informácií tu.
Španielsko Correos Španielsky dopravca Correos (ID 4638) zaviedol bezkontaktné doručovanie. Čo to znamená? Kuriéri od príjemcov nevyžadujú podpísanie dokladu o prevzatí zásielky.

Prosím, vezmite tieto informácie na vedomie a informujte svojich zákazníkov.


Zdieľať:

Rubriky