Blog

Aktuálne informácie o dopravcoch

14. 9. 2022, 9:20

Vážení klienti,

aj keď robíme maximum pre zabezpečenie najlepšej kvality prepravy vášho tovaru, niekedy nastanú nepredvídané situácie, ktorým nevieme zabrániť.

Či už ide o extrémne počasie, meškanie zásielok či sezónne príplatky, nižšie nájdete všetky dostupné informácie o aktuálnych opatreniach našich prepravných partnerov v zahraničí.

Posledná úprava 14. 9. 2022, 11:20
Krajina Dopravca Aktuálne informácie
Poľsko   Na výdajných miestach Poľskej pošty (ID 14052) bola z dôvodu technických komplikácií vypnutá možnosť platiť na dobierku.  Ak chcete posielať do Poľska zásielky s dobierkou, môžete k tomu využiť boxy InPost Paczkomaty (ID 3060). 
Ukrajina   Od 29. 7. 2022 môžete s nami opäť posielať zásielky na územie Ukrajiny. Vzhľadom k vojnovému stavu v tomto štáte, má však doručovanie isté obmedzenia a dochádza k niekoľkým zmenám. Prinášame vám prehľad dôležitých informácií. Viac informácií nájdete tu.
Rusko   Upozorňujeme, že doručovanie zásielok do Ruska je až do odvolania pozastavené.
Nemecko   S účinnosťou od 31. mája 2022 ukončujeme spoluprácu s nemeckým dopravcom GLS. Ako náhradu sme pre vás spustili nového nemeckého dopravcu — DPD, a to v rámci služby DE Doručenie na adresu HD.
Francúzsko Colissimo Pri zásielkach doručovaných na adresu cez francúzskeho dopravcu Colissimo môžete využívať službu doručenie oproti podpisu aj v našej klientskej sekcii.
Maďarsko Maďarská pošta K 30. 4. 2022 sme ukončili spoluprácu s Maďarskou poštou. Viac informácií tu.
Španielsko Correos Španielsky dopravca Correos (ID 4638) zaviedol bezkontaktné doručovanie. Čo to znamená? Kuriéri od príjemcov nevyžadujú podpísanie dokladu o prevzatí zásielky.

Prosím, vezmite tieto informácie na vedomie a informujte svojich zákazníkov.


Zdieľať:

Rubriky