Podacie miesto otvorené 24/7

Posielajte cez Z‑BOX kamkoľvek na Slovensko, do ČR a Maďarska

Pozrite sa na celé video

Žiadne podacie lístky

Bez zbytočného papierovania

Zabudnite na čakanie v radoch a zbytočné papierovanie. Cez Z-BOX pošlete zásielku za 30 sekúnd. Navyše šetríte prírodu, pretože nepotrebujete žiadny podací lístok. Z-BOX je vďaka napojeniu na solárne panely najekologickejší spôsob prepravy.

Ako poslať zásielku cez Z-BOX

Je to rýchle a jednoduché. Pošlite zásielku cez aplikáciu Packeta, napíšte na zásielku podacie heslo, vložte ju do schránky Z-BOXu a je to! Vo videonávode, alebo v podrobnom postupe si pozrite ako na to.

Ako služba funguje

Označte zásielku podacím heslom

Tovar správne zabaľte. V aplikácii Packeta kliknite na Odoslať zásielku. Po zaplatení kliknite na Prejsť na sekciu Zásielky. Následne kliknite na Podať zásielku a zvoľte možnosť Do Z-BOXu.

Začína to v aplikácii Packeta

Zobrazí sa vám 6miestne podacie heslo. Toto heslo napíšte čitateľne na zásielku. V aplikácii v sekcii Pobočky kliknite na detail a zistite dostupnosť schránok.

Na mieste pri Z-BOXe

Zapnite si na telefóne mobilné dáta, Bluetooth a lokalizačné služby. V danú chvíľu aplikácia vyhľadá najbližší Z-BOX. Kliknutím na Vybrať schránku sa zobrazia aktuálne dostupné schránky Z-BOXu. Zvoľte tú, ktorá zodpovedá veľkosti vašej zásielky.

Zásielku vložte do Z-BOXu

Kliknite v aplikácii na Otvoriť Z-BOX a vložte do otvorenej schránky zásielku, zatvorte dvierka a potvrďte kliknutím na Zásielka vložená. Potvrďte ešte raz vloženie. A máte hotovo!

Pravidlá vkladania zásielok do Z-BOXu

Aby vaša zásielka dorazila k príjemcovi čo najskôr, pozrite sa na pár odporúčaní, na čo si dať pri balení a odosielaní pozor.

Napísané heslo

Jedna zásielka = jedna schránka

Správne rozmery

Vhodný obal

Listy do Z-BOXu nepatria

Bez obalu to nepôjde

Ako správne zabaliť zásielku

Na posielanej zásielke musí byť napísané 6miestne podacie heslo. Bez neho nebude možné zásielku identifikovať a doručiť. Preto heslo píšte čitateľne a nestierateľnou fixkou.

Naše Z-BOXy sú eko. Majú vlastné solárne panely

Sú tak najekologickejším spôsobom prepravy vôbec. Posielajte zásielky s ohľadom na našu planétu!

Z-BOXy nevyužívajú k svojej prevádzke elektrickú energiu. Preto na nich nenájdete displej pre zadanie kódu alebo telefónu. K ovládaniu Z-BOXu použijete svoj smart telefón, a to tak pre poslanie zásielky ako aj pre jej vyzdvihnutie.

Stiahnite si do mobilu appku Packeta a posielajte zásielky ekologicky a bezdotykovo!

Informácie, ktoré sa vám môžu hodiť!

Pre poslanie zásielky cez Z-BOX stačí mať v telefóne stiahnutú mobilnú aplikáciu Packeta, vhodne zabaliť posielaný tovar a nájsť vo svojom okolí Z-BOX s voľnými kapacitami.

Videotéka alebo Z-BOX v hlavnej úlohe

Čo je Z-BOX a ako funguje? Ako poslať zásielku? Pokiaľ nie ste priaznivci čítania, ale radšej sa pozeráte, máme tu pre vás naše zetboxové videá.

Čo je Z-BOX a ako funguje? Ako poslať zásielku? Pokiaľ nie ste priaznivci čítania, ale radšej sa pozeráte, máme tu pre vás naše zetboxové videá.

Otázky a odpovede