Doručujeme
do celej Európy, USA i SAE

Posielajte s nami zásielky do 33 krajín sveta. Rýchlo, jednoducho a za skvelé ceny. Stačí jediné napojenie a môžete využívať služby desiatok dopravcov.

Rýchlosť doručenia

Chcete doručovať s Packetou?

01

Napojíte sa na systém
Akonáhle sa prostredníctvom API napojíte na náš systém, môžete začať využívať služby slovenskej Packety, všetkých našich pobočiek v rámci skupiny Packety Group aj desiatok zahraničných dopravcov.

02

Vložíte zásielky do systému
Zásielky budete zadávať do systému v jednom jedinom rozhraní. Uložíte údaje o zásielke, vytlačíte štítok a ten nalepíte na zásielku. Žiadne zbytočné papierovanie.

03

Zásielky podáte sami, alebo ich odovzdáte nášmu kuriérovi
Zásielky zaveziete na niektoré z našich podacích miest alebo na depo, prípadne ich u vás vyzdvihne náš kuriér. Týmto krokom budú zásielky prijaté do prepravy a o všetko ostatné už sa staráme my.

04

Sledujte trasu zásielok
Z našich dep smerujú zásielky k zákazníkom alebo do rúk našich zahraničných prepravných partnerov. Každá zásielka má svoje trasovacie číslo, vďaka ktorému môžete vy aj vaši zákazníci sledovať jej pohyb.

05

Hotovo! Zásielka bola doručená
Zásielku doručíme vašim zákazníkom na výdajné miesto, priamo na adresu alebo do samoobslužného výdajného miesta Z-BOX. O úspešnom odovzdaní zásielky vás budeme ihneď informovať.

Otázky a odpovede