Staňte sa partnerom
Packety

Chcete priviesť do vašej prevádzky viac zákazníkov? Otvorili ste nový obchod a chcete o ňom dať vedieť ľuďom? Máte záujem rozšíriť služby v obci? Ste na správnom mieste!

Dva spôsoby partnerstva
s Packetou

Staňte se výdajným miestom

Predstavte si, že vám niekto privedie zákazníkov, zariadi reklamu, ponúkne bezplatné predajné školenia a ešte vám za to zaplatí. Zázrak? Kdeže! Toto všetko vám prinesie spolupráca s Packetou. Privedieme vám nových zákazníkov, zariadime, že budete videný a za každú vydanú zásielku vám dáme províziu.

Noví zákazníci

Online reklama

Provízia

Rozšírte služby vďaka Z-BOXu

Z-BOX je samoobslužné výdajné miesto Packety, ktoré má podobu schránky a umožní vám rozšíriť služby v danej lokalite, zvýšiť hodnotu developerských projektov alebo frekvenciu návštev, napríklad nákupného centra. Môžeme ho umiestniť prakticky kamkoľvek, kde príde obyvateľom vhod a vieme vám ho v prípade záujmu „ušiť priamo na mieru".

Bez čakania v rade

Nonstop prevádzka

Výdaj zásielok mobilom

Ako to celé funguje?

Sme partnerom pre viac ako 16 083 podnikateľov na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Poľsku, Rumunsku a ďalších krajinách, a to už od roku 2010.

16 083
Výdajných miest
6 727
Z-BOXov
49 000
Spolupracujúcich e-shopov
106 142 937
Prepravených zásielok

Prečo sa oplatí
stať sa výdajným
miestom?

Chcem sa stať výdajným miestom
Privedieme k vám nových zákazníkov

Svoju zásielku si k vám prídu vyzdvihnúť desiatky ľudí denne. Ľudí, ktorí o vašej prevádzke možno predtým nevedeli, než ju našli v našom zozname výdajných miest. A keď už u vás budú, môžu rovno aj nakúpiť alebo využiť vaše služby!

Privyrobíte si. Kľudne aj stovky EUR

Za každú prijatú zásielku náleží výdajnému miestu provízia. Privyrobiť si tak môžete až niekoľko stoviek eur mesačne.

Budete posielať svoje zásielky lacnejšie

Určite vás poteší, že partnerom z radov výdajných miest ponúkame prepravu tovaru za zvýhodnenú cenu.

Budete viac viditeľný. A to celkom zadarmo.

Vašu prevádzku nájdu v našom vyhľadávači výdajných miest zákazníci z 49 000 e-shopov a objavíte sa aj na našej webovej stránke, ktorú navštívi viac ako milión užívateľov mesačne.

Zbytočná byrokracia u nás nemá miesto

Packeta je synonymom pre doručenie zásielok rýchlo a bez čakania. Preto je náš systém pre vydávanie a príjem zásielok maximálne jednoduchý a efektívny. Administrácia prebieha v online rozhraní, zákazníci tiež preto využívajú na podanie zásielok mobilný telefón.

Prevádzka výdajného miesta vás nezaťaží

  • Prevádzkovanie výdajného miesta zaberie v priemere menej ako 2 hodiny denne pri plnom vyťažení. Samotné spracovanie zásielky trvá do 1 minúty.

  • Odovzdanie zásielky zákazníkovi trvá v priemere 1 minútu - a rovnako tak aj jej podaj!

  • Potrebné vybavenie, ktoré vám urýchli prácu (čítačka kódov, tlačiareň, atď.), vám poskytneme.

  • A samozrejmosťou je zaškolenie vás i vašich zamestnancov.

Ako prevádzka výdajného
miesta funguje?

Systém výdaja aj príjmu zásielok je plne automatizovaný, a teda aj veľmi jednoduchý a rýchly. Práve o tom je Packeta!

01

Výdaj zásielok zákazníkom
Zákazník vám jednoducho nahlási heslo, vy ho zadáte do nášho webového rozhrania a vydáte mu zásielku. To je všetko. Neriešite žiadne papierovanie ani kontrolu preukazov totožnosti.

02

Príjem zásielok od zákazníkov
Podanie zásielok prebieha prostredníctvom našej mobilnej aplikácie Packeta, do ktorej zákazník vopred zadá údaje o zásielke. Vy už len naskenujete kód zo štítku na jeho zásielke alebo zadáte do admin jeho heslo pre podanie zásielky.

03

Príjem zásielok od Packety a vratky
A ako sa k vám dostanú zásielky, ktoré odovzdáte zákazníkom? Každý deň v dohodnutý čas vám ich privezie náš kuriér. Vy následne iba jednoducho naskenujete čiarové kódy zásielok. Nevyzdvihnuté zásielky po uplynutí stanovenej doby zase uložíte do krabíc a odovzdáte nášmu kuriérovi.

Skúsenosť výdajného miesta

“Výdajné miesto Packety funguje takmer vo všetkých našich prevádzkach. Vďaka tomu, že nám Packeta privádza každý deň nových a nových potenciálnych zákazníkov, sa stále rozširuje okruh ľudí, ktorí sa dozvedá o našich produktoch a využíva ich. Preto vždy, keď otvárame novú prevádzku, automaticky počítame so službou Packety.”

michal
Michal Pěnička
Výdajné miesto Tisknulevně.cz

Čo musím spĺňať, aby som sa mohol stať výdajnom miestom Packety

Prevádzkovateľom výdajného miesta sa môže stať živnostník, majiteľ obchodu, ale aj prevádzkareň služieb. Na Slovensku nájdete 2 709 výdajných miest a sú skutočne rozmanité. Od tých v kaderníckych salónoch či v predajniach lahôdok, až po tie v čokoládovni alebo v sklenárstve.

01

Vaša prevádzka je v obci či meste s min. 3000 obyvateľmi.

02

Vo vašej tesnej blízkosti nie je iné výdajné miesto Packety.

03

Vaša prevádzka je svetlá a priestranná, ideálne s rozlohou od 50 m2, s čistou fasádou a umožňuje skladovanie zásielok a manipuláciu s nimi. Potrebný úložný priestor je aspoň 2 x 2 m.

04

V prevádzke máte prístup k Internetu a disponujete počítačom s Windows 10 alebo novším.

05

Máte možnosť spracovať aspoň 100 zásielok denne.

06

Vaša prevádzka je otvorená počas pracovných dní aspoň 8 hodín denne. Veľkou výhodou je mať otvorené aj cez víkend.

07

Výdajné miesta sú prístupné aj deťom, preto tomu musí zodpovedať aj charakter sortimentu prevádzky. Zároveň musí byť prevádzka nefajčiarskym priestorom.

08

Možnosť bezproblémového parkovania v blízkosti miesta prevádzky a umiestnenie prevádzky na prízemí s možnosťou bezbariérového prístupu.

09

Neprevádzkujete služby výdajného miesta pre iné spoločnosti. Ste prístupný exkluzívnej forme spolupráce s Packetou.
Chcem sa stať výdajným miestom

Otázky a odpovede

Máme pre vás nových zákazníkov!

Chcete podporiť vaše podnikanie, dať o vašej prevádzke vedieť vo vašej lokalite, priviesť nových zákazníkov alebo ušetriť za reklamu? Odpoveď znie výdajné miesto Packety!