Blog

Príbehy výdajných miest – Naureus.sk, Ružomberok

9. 9. 2022, 7:34

Krása zvonka, zdravie zvnútra, to je Naureus. Na jednom mieste nájdete kvalitné prírodné produkty, zdravé potraviny, eko-drogériu aj vaše packeťácke zásielky.😊 Poďte sa s nami nazrieť do zákulisia.

Na Slovensku máme v súčasnosti viac ako 2 000 výdajných, podacích miest a Z-BOXov a my vás necháme nahliadnuť do zákulisia týchto krásnych miest s príbehom. Objavíte rôzne kúty našej krajiny, načerpáte informácie z najrôznejších oborov a tiež sa dozviete, čo prináša malým podnikateľom spolupráca s Packetou.

Pokiaľ chcete, aby sa aj vaše výdajné a podacie miesto objavilo v našom seriáli, kontaktujte nás prosím e-mailom na pribehy@packeta.sk a možno prídeme natáčať práve k vám.

Výdajné a podacie miesta Packety sú častokrát na rôznych zaujímavých miestach. Ak by ste tam nešli po svoju zásielku, možno by vám ani nenapadlo vojsť dovnútra. Niekde vám zásielku odovzdá nadšený skateboardista, niekde milá pani v pekárni, ktorá predáva to najlepšie a najvoňavejšie pečivo v okolí, inde to môže byť zberateľ umeleckých kúskov.


Zdieľať:

Rubriky