Blog

Podporte projekt na StartLabe, odmenu vám doručíme až domov

23. 10. 2023, 6:48

Vianoce sa blížia a spolu s nimi aj rôzne spôsoby, ako pomáhať tam, kde je to potrebné. Ak patríte medzi tých, ktorí radi podporujú zaujímavé projekty a zároveň tým niekomu urobia radosť, tak ste na správnom mieste! V Packete spájame príjemné s užitočným a spolupracujeme s crowfundingovou platformou StartLab, ktorá pomáha financovať verejnoprospešné projekty. A ako pomáhame my? No predsa tým, čo nám ide najlepšie – doručovaním!

StartLab - miesto nápadov a príležitostí

Na StartLabe nájdete množstvo rôznorodých projektov z rozmanitých oblastí (umenie, technológia, zdravie…), ktoré čakajú aj na vašu podporu. Veríme, že medzi nimi nájdete taký, ktorý bude vášmu srdcu najbližší. A ak bude jeho súčasťou odmena, možno práve Packeta ju doručí až k vám domov.

Odmeny doručíme kuriérom

Pri doručovaní odmien v rámci Slovenska vstupujeme do hry my. S našou pomocou môžu autori kampaní posielať balíky prostredníctvom našej služby Packeta Domov, s ktorou je zdĺhavé čakanie na kuriéra minulosťou. Vďaka minútovému doručeniu s online sledovaním kuriéra odmeny doručíme takmer na minútu presne.

"V Packete sme vždy kládli dôraz na podporu skvelých projektov a poskytovanie pomoci tam, kde je to potrebné. Pomáhanie druhým je hlboko zakorenené aj v našej firemnej kultúre. Preto sme sa rozhodli pridať pomocnú ruku aj autorom na StartLabe tým, čo nám ide najlepšie – doručovaním. Sme radi, že môžeme byť súčasťou takéhoto projektu a pomôcť iným pri dosahovaní ich cieľov."
Zuzana Krasnanská
Marketing Manager
Vianoce - čas pomáhať a dávať

A keďže Vianoce sú už za rohom, väčšina projektov na StartLabe ponúka aj veľmi zaujímavé odmeny, ktoré nie sú k dispozícii v bežných obchodoch. Podporou projektu teda nielen prispejete na dobrú vec, ale zároveň zaobstaráte originálne a jedinečné Vianočné darčeky.

Získajte podporu aj pre svoj projekt!

Máte skvelý nápad, neobyčajný produkt, alebo charitatívny projekt, no chýbajú vám finančné zdroje? StartLab je miestom práve pre vás! Táto skúsená crowfundingová platforma vám poskytne potrebné nástroje na spustenie vašej kampane.

Prečo spustiť kampaň práve na StartLabe?
  • Zodpovedný, odborný a osobný prístup
  • Dostupné návody a nástroje
  • Motivujúce financovanie
  • Nízky alebo žiaden poplatok

Chcete vedieť, ako zo svojich ťažko vyzbieraných peňazí ušetriť až 30 % z nákladov na dopravu odmien za vašu úspešnú kampaň? My to vieme! Naša exkluzívna spolupráca so StartLabom vám umožní posielať balíky výhodne.

Využite jedinečnú príležitosť, ako dopravcu si zvoľte Packetu a posielajte odmeny pomocou našich kuriérov za bezkonkurenčnú cenu! Tá je o 30 % nižšia, ako je štandardná cenníková cena. Tak neváhajte a umožnite svojim podporovateľom rýchle a jednoduché doručenie!

Podporme spolu zaujímavé lokálne projekty. Nech sa Vianoce stanú ešte krajšími a naplnenými dobrom, ktoré s Packetou doručíme!

Vaša Packeta 🫶

Čítali ste aj...?


Zdieľať:

Rubriky