Blog

Údržba systémov Packety 06.08.2022

5. 8. 2022, 11:40

Každá prevádzka či systém potrebujú z času na čas prejsť poriadnou inventúrou. U nás prebehne “veľké jarné upratovanie” v sobotu 06.08. 2022 od 18:00 do cca 24:00. V sobotu odpoludnia a večer tak nebude možné podávať či trasovať zásielky alebo využívať našu Klientsku sekciu.

Výdajným miestam, ktoré majú otváraciu dobu až do sobotného večera. Widget bude fungovať avšak v režime bez aktualizácie dát.

Ako sa údržba systémov Packety dotkne...

Eshopov

V sobotu od 18:00 nebude k dispozícii API, podávanie zásielok a Klientska sekcia. Odporúčame podať zásielky už v piatok 5.8. alebo v sobotu do 17:30.

Koncových zákazníkov:

Koncových zákazníkov ovplyvní najmä výpadok mobilnej aplikácie a trasovania zásielok.
Po 18. hodine bude výdaj zásielok možný s menšími obmedzeniami, napr. nebude možné platiť kartou ani v hotovosti.

Výdajných miest:

Výdajné miesta môžu mať v sobotu otvorené, budú mať totiž k dispozícii aplikáciu pre núdzový výdaj zásielok. Prostredníctvom nej môžu vydávať zásielky po zadaní hesla, ktoré sú bez dobierky.

Mobilná aplikácia Packeta

Pretože je naša aplikácia priamo napojená na systémy Packety, v sobotu bude obmedzená jej funkčnosť. Je teda potrebné počítať s tým, že nebude možné

  • spustiť aplikáciu
  • podať cez appku v čase od 18:00 do 24:00 zásielku
  • zobraziť heslo na výdaj zásielky
  • otvoriť schránku Z-BOXu.

❗Upozorňujeme, že je možné, že z aplikácie budú používatelia v čase výpadku odhlásení. Po opätovnom spustení systémov bude možné sa do appky znovu prihlásiť.

Úložná doba zásielok v Z-BOXoch bude predĺžená

Všetkým zásielkam, ktoré budú v Z-BOXoch fyzicky v piatok 5. 8. 2022, bude automaticky predĺžená úložná doba až do pondelka 8. 8. 2022. O vašu zásielku tak neprídete.

Výdaj zásielok na výdajných miestach

Výdajným miestam, ktoré majú otváraciu dobu až do sobotného večera, bude k dispozícii naša aplikácia pre núdzový výdaj zásielok. Tá nebude plne funkčná. Widget bude fungovať avšak v režime bez aktualizácie dát.

Obmedzenie núdzového výdaja

Upozorňujeme zákazníkov, že v priebehu núdzového výdaja nie je možné na výdajných miestach: ❌ prijímať zásielky podané cez službu Medzi nami (cez mobilnú aplikáciu Packeta) ❌ prijímať spätné zásielky ❌ platiť za dobierku kartou ❌ vydávať vratky ❌ platiť za dobierku v hotovosti

18:00-24:00

Údržba systému bude trvať od 18:00 najneskôr do 24:00 hodiny. Náš tím urobí maximum pre to, aby odstávka skončila čo najskôr ako to bude možné.

Odstávka sa týka primárne týchto systémov a produktov:


Zdieľať:

Rubriky