Blog

Príbehy výdajných miest – Spusta kaviareň a pekáreň, Bratislava

30. 9. 2021, 10:53

Predstavte si, že si vašu zásielku vyzdvihnete na mieste, kde už z diaľky cítiť vôňu čerstvého pečiva a kávy 🥰 ☕. Spusta – kaviareň a pekáreň je sieť rodinných kaviarní a pekárni, kde sa táto predstava stáva skutočnosťou. Ich prevádzky sú plné kvality, rozmanitosti, lásky k práci a preto sme hrdí, že je Spusta súčasťou našej packeťáckej rodiny.

Výdajných a podacích miest Spusta – kaviareň a pekáreň je k dispozícii hneď niekoľko. Vyhľadajte si to, ktoré vám bude vyhovovať najviac.

Výdajné a podacie miesta Packety sú častokrát na rôznych zaujímavých miestach. Ak by ste tam nešli po svoju zásielku, možno by vám ani nenapadlo vojsť dovnútra. Niekde vám zásielku odovzdá nadšený skateboardista, niekde milá pani v pekárni, ktorá predáva to najlepšie a najvoňavejšie pečivo v okolí, inde to môže byť zberateľ umeleckých kúskov.

Na Slovensku máme v súčasnosti viac ako 1 400 výdajných a podacích miest a každý týždeň vás necháme nahliadnuť do zákulisia týchto krásnych miest s príbehom. Objavíte rôzne kúty našej krajiny, načerpáte info z najrôznejších oborov a tiež sa dozviete, čo prináša malým podnikateľom spolupráca s Packetou.

Pokiaľ chcete, aby sa aj vaše výdajné a podacie miesto objavilo v našom seriáli, kontaktujte nás prosím e-mailom na pribehy@packeta.sk a možno prídeme natáčať práve k vám.


Zdieľať:

Rubriky