Blog

Príbehy výdajných miest – SmartFitness, Zvolen

23. 8. 2022, 15:10

Aký je podľa vás najobľúbenejší cvik v fitku SmartFitness vo Zvolene? No predsa tzv. dvih zásielky!😀📦💪 Na tomto našom výdajnom a podacom mieste spojíte príjemné s užitočným. Vo fitku si to poriadne odmakáte a potom sa odmeníte zásielkou, na ktorú ste netrpezlivo čakali.

Na Slovensku máme v súčasnosti viac ako 2 000 výdajných, podacích miest a Z-BOXov a my vás necháme nahliadnuť do zákulisia týchto krásnych miest s príbehom. Objavíte rôzne kúty našej krajiny, načerpáte informácie z najrôznejších oborov a tiež sa dozviete, čo prináša malým podnikateľom spolupráca s Packetou.

Pokiaľ chcete, aby sa aj vaše výdajné a podacie miesto objavilo v našom seriáli, kontaktujte nás prosím e-mailom na pribehy@packeta.sk a možno prídeme natáčať práve k vám.

Výdajné a podacie miesta Packety sú častokrát na rôznych zaujímavých miestach. Ak by ste tam nešli po svoju zásielku, možno by vám ani nenapadlo vojsť dovnútra. Niekde vám zásielku odovzdá nadšený skateboardista, niekde milá pani v pekárni, ktorá predáva to najlepšie a najvoňavejšie pečivo v okolí, inde to môže byť zberateľ umeleckých kúskov.


Zdieľať:

Rubriky