Blog

Príbehy výdajných miest – Autorizovaný predajca Kärcher, Levice

9. 2. 2022, 11:24

Kärcher je lídrom na svetovom trhu pre čistiacu techniku. A dnes vás vezmeme na jedno naše výdajné miesto, ktoré je autorizovaným predajcom a servisným miestom týchto vymakaných čistiacich pomocníkov, ktoré si môžete aj požičať 😊. Nech sa páči, vstúpte – Autorizovaný predajca Kärcher, Levice.

Výdajné a podacie miesta Packety sú častokrát na rôznych zaujímavých miestach. Ak by ste tam nešli po svoju zásielku, možno by vám ani nenapadlo vojsť dovnútra. Niekde vám zásielku odovzdá nadšený skateboardista, niekde milá pani v pekárni, ktorá predáva to najlepšie a najvoňavejšie pečivo v okolí, inde to môže byť zberateľ umeleckých kúskov.

Na Slovensku máme v súčasnosti viac ako 1 500 výdajných a podacích miest a my vás necháme nahliadnuť do zákulisia týchto krásnych miest s príbehom. Objavíte rôzne kúty našej krajiny, načerpáte informácie z najrôznejších oborov a tiež sa dozviete, čo prináša malým podnikateľom spolupráca s Packetou.

Pokiaľ chcete, aby sa aj vaše výdajné a podacie miesto objavilo v našom seriáli, kontaktujte nás prosím e-mailom na pribehy@packeta.sk a možno prídeme natáčať práve k vám.


Zdieľať:

Rubriky