Pozor na podvodníkov! Upozorňujeme na podvodné konanie tzv. phishing, v rámci ktorého je neoprávnene používanie logo, grafika a obchodné meno spoločnosti Packeta s cieľom získania citlivých údajov o vašej platobnej karte. Zistiť viac

Doručenie na Slovensku
od 1,65 €!

Až 98 % zásielok doručíme na výdajné miesta na Slovensku už do druhého dňa od ich podania.

Naše služby

Doručenie tovaru na výdajné miesta preferuje podľa našich dát až 98% zákazníkov. Môžu si tak zásielku vyzdvihnúť v čase, ktorý im najviac vyhovuje a nemusia sa prispôsobovať kuriérovi.

Kompletné logistické riešenie

Spojením s nami získate možnosť doručenia tovaru vašim zákazníkom hneď 3 spôsobmi, a to na výdajné miesta, na adresu v rámci služby Packeta domov alebo do samoobslužných Z-BOXov. Okrem toho vám pomôžeme so spätnou logistikou a ponúkneme podporu nášho zákazníckeho servisu.

Registrovať sa

Výdajné miesta

Ponúknite svojím zákazníkom možnosť vyzdvihnúť si svoje zásielky pohodlne na jednom z viac ako 1300 výdajných miest na Slovensku a získajte tak konkurenčnú výhodu!

Doručenie na adresu

Ponúkame aj možnosť doručenia zásielok vlastnými kapacitami priamo na adresu zákazníkov. Potrebné informácie, ako aj odhadovaný čas doručenia, dostanú vedieť vopred.

Spätná logistika

Vrátenie tovaru na Slovensku je s Packetou viac než jednoduché! Máme pre vás hneď dve možnosti spätnej logistiky zásielok.

Kvalitná podpora

Zákazníci sa budú môcť obrátiť na náš zákaznícky servis - k dispozícii bude náš tím poradcov pre akúkoľvek pomoc či radu, alebo vám poradí náš Chatbot.

Z-BOXy sú aj na Slovensku

Napojte sa na Packetu a umožnite tak zákazníkom vyzdvihovať si tovar nonstop 24/7 v našich samoobslužných boxoch, ktorých počet rastie každým dňom.

Cenník doručenia
v rámci Slovenskej republiky

Názov dopravcu
Rýchlosť dopravy
Cena do 1 kg
Cena do 2 kg
Cena do 5 kg
Cena do 10 kg
Dobierka
Packeta.sk Doručenie na adresu
D+1 od 3,59 € od 4,09 € od 4,69 € od 5,89 € od 1 €
Packeta.sk Večerné doručenie
D+0 od 3,59 € od 3,59 € od 3,59 € od 3,59 € od 0,5 €
Packeta.sk Doručenie na výdajné miesto
D+1 od 1,65 € od 1,65 € od 1,65 € od 3,8 € od 0,5 €
Slovenská pošta Doručenie na adresu
D+ 1-3 od 3,79 € od 4,29 € od 4,89 € od 6,09 € od 1 €

Ceny platia pre doručenie v rámci Slovenskej republiky. Ceny sú uvedené bez DPH.

Kompletný cenník v PDF

Ďalšie informácie

Vyplňte telefónne číslo aj e-mail

V rámci doručenia na adresu je potrebné uvádzať kontaktné údaje na adresáta, ktoré obsahujú telefónne číslo aj e-mailovú adresu. Zásielky, ktorým budú chýbať tieto údaje, nebude možné systémovo spracovať.

Vedeli ste, že...

Slováci radi vyhľadávajú české výrobky? Neuveriteľných 63% zahraničných objednávok uskutočnených na Slovensku patrí českým e-shopom! Nákup v zahraničí je pre Slovákov už bežnou súčasťou, až 66% ich nákupov prebehne v cudzine.

    Otázky a odpovede

Registrovať e-shop