Pozor na podvodníkov! Upozorňujeme na podvodné konanie tzv. phishing, v rámci ktorého je neoprávnene používanie logo, grafika a obchodné meno spoločnosti Packeta s cieľom získania citlivých údajov o vašej platobnej karte. Zistiť viac

Doručenie do Poľska
od 3,79 €!

Zásielky vašim zákazníkom v Poľsku doručíme rýchlo a lacno.

Naše služby

Spolupracujeme s desiatkami zahraničných prepravcov po celom svete, takže vašim zákazníkom doručíme tovar až priamo na adresu.

Kompletné logistické riešenie

Spojením s Packeta získate možnosť doručovania na výdajné miesta i na adresu v Poľsku, spätnú logistiku aj podporu a zákaznícky servis.

Registrovať sa

Samoobslužné boxy

Ponúknite svojim zákazníkom možnosť vyzdvihnúť si zásielku pohodlne v jednom zo samoobslužných boxov nášho partnera InPost.

Doručenie na adresu

Vašim zákazníkom v Poľsku doručíme zásielky priamo na adresu, a to v spolupráci s overenými lokálnymi prepravcami. Potrebné informácie, ako aj odhadovaný čas doručenia, dostanú vedieť vopred.

Spätná logistika

Výmena alebo vrátenie tovaru z Poľska sú s Packetou viac než jednoduché! Máme pre vás hneď dve možnosti služby Spätnej logistiky.

Kvalitná podpora

Vaši zákazníci z Poľska sa budú môcť obrátiť na náš zákaznícky servis, v rámci ktorého im bude k dispozícii náš tím poradcov pre akúkoľvek pomoc či radu.

Expandovať do Poľska sa oplatí

Počet Poliakov, ktorí nakupujú v zahraničných e-shopoch činí neuveriteľných 60%! Tip: Poliaci najradšej platia metódou platby Pay-by-link a na dobierku.

Cenník doručenia
zo Slovenska do Poľska

Názov dopravcu
Rýchlosť dopravy
Cena do 1 kg
Cena do 2 kg
Cena do 5 kg
Cena do 10 kg
Dobierka
Packeta.pl Doručenie na adresu
D+2 od 4,05 € od 4,45 € od 4,85 € od 5,9 € od 0,85 €
InPost Paczkomaty Box
D+2 od 3,79 € od 3,79 € od 3,79 € od 4,99 € od 0,85 €

Ceny platia pre doručenie zo Slovenskej republiky do Poľska. Ceny sú uvedené bez DPH.

Kompletný cenník v PDF

Ďalšie informácie

Doručenie do samoobslužných InPost Paczkomatov

Štandardné ceny doručenia prostredníctvom Paczkomatov sú v rámci rozmerových kategóriách rovnaké za predpokladu, že zásielky splnia parametre stanovené prepravcom InPost.V prípade, že rozmery zásielok zadaných v systéme fyzicky prekročia svoju rozmerovú kategóriu, InPost si vyhradzuje právo k účtovaniu príplatku 2,5 EUR za každú takúto zásielku. Odporúčame preto rozmery zásielok zadávať čo najpresnejšie.

    Otázky a odpovede

Registrovať e-shop