Pozor na podvodníkov! Upozorňujeme na podvodné konanie tzv. phishing, v rámci ktorého je neoprávnene používanie logo, grafika a obchodné meno spoločnosti Packeta s cieľom získania citlivých údajov o vašej platobnej karte. Zistiť viac

Doručenie do Maďarska
od 2,4 €!

Zásielky vašim zákazníkom v Maďarsku doručíme rýchlo a lacno.

Naše služby

Doručenie tovaru na výdajné miesta preferuje podľa našich dát až 98% zákazníkov. Môžu si tak zásielku vyzdvihnúť v čase, ktorý im najviac vyhovuje a nemusia sa prispôsobovať kuriérovi.

Kompletné logistické riešenie

Spojením s Packetou získate možnosť doručovania na výdajné miesta i na adresu v Maďarsku, spätnú logistiku aj podporu a zákaznícky servis.

Registrovať sa

Výdajné miesta

Ponúknite svojim zákazníkom možnosť vyzdvihnúť si zásielku pohodlne na jednom zo stoviek výdajných miest v Maďarsku a získajte tak konkurenčnú výhodu!

Doručenie na adresu

Vašim zákazníkom v Maďarsku doručíme zásielky priamo na adresu, a to v spolupráci s overenými lokálnymi prepravcami. Potrebné informácie, ako aj odhadovaný čas doručenia, dostanú vedieť vopred.

Spätná logistika

Výmena alebo vrátenie tovaru z Maďarska sú s Packetou viac než jednoduché! Máme pre vás hneď dve možnosti služby Spätnej logistiky.

Kvalitná podpora

Vaši zákazníci z Maďarska sa budú môcť obrátiť na náš zákaznícky servis, v rámci ktorého im bude k dispozícii náš tím poradcov pre akúkoľvek pomoc či radu.

Csomagküldő.hu

V Maďarsku máme vlastnú centrálu aj depa a spolupracujeme s niekoľkými partnerskými prepravcami. Vďaka tomu zabezpečujeme rýchlu, efektívnu a cenovo výhodnú prepravu.

Cenník doručenia
zo Slovenska do Maďarska

Názov dopravcu
Rýchlosť dopravy
Cena do 1 kg
Cena do 2 kg
Cena do 5 kg
Cena do 10 kg
Dobierka
Packeta.hu Doručenie na adresu
D+2 od 4,39 € od 4,59 € od 4,79 € od 5,99 € od 0,25 €
Packeta.hu Doručenie na výdajné miesto
D+2 od 2,4 € od 2,4 € od 2,4 € od 5,3 € od 0,5 €
Maďarská pošta na adresu
D+2 od 4,69 € od 4,99 € od 5,69 € od 7,29 € od 0,65 €

Ceny platia pre doručenie zo Slovenskej republiky do Maďarska. Ceny sú uvedené bez DPH.

Kompletný cenník v PDF

Ďalšie informácie

Vedeli ste, že ...

Celá tretina Maďarov nakupuje online. Tieto 3 milióny zákazníkov majú k dispozícii iba 4 500 e-shopov. Z hľadiska konkurencie je tak Maďarsko výhodnou krajinou pre expanziu.

Odporúčame umožniť dobierku

Celých 77% Maďarov dáva prednosť doručovaniu na dobierku. Vďaka možnosti otvorenia a kontroly zásielky priamo pri jej preberaní na výdajnom mieste, tak u nich rozhodne zabodujete!

    Otázky a odpovede

Registrovať e-shop