Zoznam všetkých výdajných miest

Packeta Slovensko

Nájdite svoje výdajné miesto

Výdajné a podacie miesta v okolí

Pozrite si všetky výdajné a podacie miesta Packeta Slovakia. Hľadáte: Banskobystrický kraj,Bratislavský kraj,Trenčiansky kraj,Nitriansky kraj,Prešovský kraj,Košický kraj,Žilinský kraj alebo Trnavský kraj ? Zvoľte si, čo vám najviac vyhovuje, či už ide o Z-BOX alebo kamenné výdajné miesto.

Lepšie spoznajte naše výdajné miesta

  • Takmer na každom rohu

  • Vyzdvihovanie aj posielanie zásielky pomocou hesla

  • Najobľúbenejší spôsob doručovania

  • Platba v hotovosti aj kartou priamo na výdajnom mieste

  • Ekologické doručovanie

  • Dostupné nonstop

  • Vyzdvihovanie aj posielanie mobilným telefónom

  • Online platba v mobilnej aplikácii Packeta

Ako posielať balík? Je to hračka!

Packeta je synonymom pre jednoduché posielanie balíkov v SR aj zahraničí. Netušíte, ako postupovať? Radi vám pomôžeme! Pozrite si naše návody nižšie alebo navštívte našu stránku zákazníckeho servisu.

Čo by vám nemalo uniknúť

Novinky

Ako predĺžiť úložnú dobu zásielky

Nestíhate svoju zásielku vyzdvihnúť počas určeného času na vyzdvihnutie? Potrebovali by ste predĺžiť jej úložnú dobu na výdajnom mieste alebo v Z-BOXe? Žiaden problém, s nami je to jednoduché a rýchle! Vyskúšajte možnosť predĺženia doby uloženia vašej zásielky. V tomto článku vám poradíme niekoľko spôsobov, ako na to. Ako predĺžiť úložnú dobu zásielky Čas uloženia balíka

27. 11. 2023, 14:56

Čítať ďalej
Oceňujeme najlepšie výdajné miesta roku 2023 za tretí štvrťrok

Začala sa nám jeseň a s jej príchodom nám skončil ďalší kvartál. Čo to znamená? No predsa to, že poznáme ďalších víťazov v oceňovaní Najlepších výdajných miest roku 2023! Aj za tretí štvrťrok odmeňujeme usilovnú prácu a nasadenie, s ktorým nám pomáhajú pri budovaní lovebrandu. Touto cestou by sme im radi vyjadrili našu vďaku za skvelú spoluprácu!

13. 10. 2023, 14:11

Čítať ďalej
Údržba systémov Packety 26. 8. 2023

Pred sviatkami sa zvyčajne uskutočňuje veľké upratovanie. A hoci sú vianočné sviatky ešte stále pomerne ďaleko, byť pripravený nie je nikdy na škodu. Preto sa túto sobotu, 26. augusta 2023, pustíme do veľkého projektu údržby v rámci našich systémov. V čase od 18:00 do 02:00 hod druhého dňa tak nebude možné podávať či trasovať zásielky, využívať

22. 8. 2023, 6:36

Čítať ďalej

Nenašli ste, čo ste potrebovali? Prečítajte si naše FAQ.

Pripravili sme pre vás stránku s najčastejšími otázkami. Veríme, že tu nájdete odpoveď na všetko, čo vás zaujíma.